Moja Rodzinka

MOJA MAMUSIA ….

…. ma na imię Gosia. Jestem jej upragnionym synkiem więc kocha mnie nad życie. Jest miła cierpliwa i dobra ale kiedy trzeba potrafi być bardzo stanowcza i nawet czasami na mnie pokrzyczy:). Mama dużo ze mną pracuje: uczy mnie piosenek, wierszyków, lepimy plasteliną, rysujemy, malujemy, wyklejamy. Nie zawszę mam ochotę na taką zabawę ale mama mi nie odpuszcza:). Specjalnie dla mnie i mojego brata zrezygnowała z pracy aby poświęcić nam cały swój czas:).

MÓJ TATUŚ….


…. ma na imię Leszek. Jest bardzo dzielny. Mimo swojej niepełnosprawności opiekuje się nami wzorowo:). Podczas zabawy z nim jest zawsze dużo śmiechu i radości. Bawimy się w chowanego,ganianego i wariujemy na dywanie. Ale czasami kiedy trzeba, też potrafi być wymagający. Tatuś chodzi do pracy i zarabia pieniążki ,żeby mamusia mogła je potem wydawać:).

MÓJ BRAT ….


…. ma na imię Michał. To mój najlepszy terapeuta. Naśladując go najwięcej się uczę (nie zawsze są to dobre rzeczy).Nawet moje pierwsze słowa ,które wypowiedziałem brzmiały identycznie jak pierwsze słowa Michałka. Mój braciszek jest bardzo mądry i ma dużo pomysłów na zabawę. Bardzo chciałbym się z nim bawić ale czasem nie potrafię:/  Chociaż niekiedy popadamy w konflikty to i tak bardzo się kochamy… ponieważ: KTO SIĘ CZUBI TEN SIĘ LUBI 🙂